Auburn Real Estate For Sale

72 property results found from 30 sites with 95 links.

Property Results

4/24 CORNWALL ROAD, AUBURN

Just Listed

  • 🛏 3
  • 🛁 1
  • 🚗 1
  • 🏷 Townhouse
5044/57-59 QUEEN STREET, AUBURN

$476,000

  • 🛏 1
  • 🛁 1
  • 🚗 1
  • 🏡 86 sqm
  • 🏷 Unit/apmt
110/18 HARROW ROAD, AUBURN

$500,000 - $530,000

  • 🛏 2
  • 🛁 2
  • 🚗 1
  • 🏷 Unknown
24 MANCHESTER ROAD, AUBURN

• 🏷 Unknown
24/45 RAWSON STREET, AUBURN

$549,000 - $579,000 Price Guide

  • 🛏 2
  • 🛁 2
  • 🚗 1
  • 🏷 Unknown
16/2A UNION ROAD, AUBURN

Just Listed

  • 🛏 1
  • 🛁 1
  • 🚗 1
  • 🏷 Unit/apmt
116/2-4 MACQUARIE ROAD, AUBURN

• 🏷 Unit/apmt
6/11 GIBBONS STREET, AUBURN

$490,000 - $520,000 Price Guide

  • 🛏 2
  • 🛁 1
  • 🚗 1
  • 🏷 Unknown
61 NORTHUMBERLAND ROAD, AUBURN

$2,500,000 - $2,700,000 Guide

  • 🛏 3
  • 🛁 1
  • 🚗 1
  • 🏡 929 sqm
  • 🏷 House
8/47-49 NORTHUMBERLAND ROAD, AUBURN

Offers invited

  • 🛏 3
  • 🛁 2
  • 🚗 1
  • 🏷 Unit/apmt
9/31 DARTBROOK ROAD, AUBURN

$450,000

  • 🛏 2
  • 🛁 1
  • 🏷 Unit/apmt
10/188 SOUTH PARADE, AUBURN

$570,000 - $590,000

  • 🛏 2
  • 🛁 2
  • 🚗 1
  • 🏷 Unit/apmt
4/16-18 HALL STREET, AUBURN

• 🏷 Unit/apmt
G02/18 HARROW ROAD, AUBURN

P.O.A.

  • 🛏 2
  • 🛁 1
  • 🚗 1
  • 🏷 Unit/apmt
1410/57-72 QUEEN STREET, AUBURN

$549,000

  • 🛏 2
  • 🛁 2
  • 🚗 1
  • 🏷 Unit/apmt
2/10-12 MACQUARIE ROAD, AUBURN
  • 🛏 2
  • 🛁 1
  • 🚗 1
  • 🏷 Unit/apmt
49 CARDIGAN STREET, AUBURN

• 🏷 House
35 RAGLAN ROAD, AUBURN

$1,700,000 - $1,725,000

  • 🛏 5
  • 🛁 2
  • 🚗 4
  • 🏷 House
125 SHEFFIELD STREET, AUBURN

$1,100,000 - $1,200,000 Price Guide

  • 🛏 3
  • 🛁 2
  • 🚗 2
  • 🏷 Unknown
68/2 MACQUARIE ROAD, AUBURN

$360,000 - $380,000 Price Guide

  • 🛏 1
  • 🛁 1
  • 🚗 1
  • 🏷 Unknown
163/6-14 PARK ROAD, AUBURN

Under Contract

  • 🛏 3
  • 🛁 2
  • 🚗 1
  • 🏷 Apartment
40 CHISWICK ROAD, AUBURN

$1,500,000 - $1,580,000 Offers invited

  • 🛏 3
  • 🛁 2
  • 🚗 6
  • 🏷 House
105 CARDIGAN STREET, AUBURN

Contact

  • 🛏 3
  • 🛁 1
  • 🚗 2
  • 🏡 490 sqm
  • 🏷 House
41 NORMAN AVENUE, AUBURN

$1,560,000

  • 🛏 3
  • 🛁 2
  • 🚗 5
  • 🏡 481 sqm
  • 🏷 House
3/45 KIRKHAM ROAD, AUBURN

$1,105,000

  • 🛏 4
  • 🛁 2
  • 🚗 2
  • 🏡 216sqm
  • 🏷 Unknown
67 GRAHAM STREET, AUBURN

$1,850,000 - $1,950,000

  • 🛏 4
  • 🛁 3
  • 🚗 4
  • 🏡 518.5
  • 🏷 House
52 SHEFFIELD STREET, AUBURN

$2,400,000 - $2,450,000

  • 🛏 5
  • 🛁 4
  • 🚗 2
  • 🏷 House
15 SILVERWATER ROAD, AUBURN
  • 🛏 2
  • 🛁 2
  • 🚗 2
  • 🏷 Other
404/20 NORTHUMBERLAND ROAD, AUBURN

Just Listed

  • 🛏 2
  • 🛁 2
  • 🚗 1
  • 🏷 Unit/apmt
B303/35 RAWSON STREET, AUBURN

$565,000 - $585,000 Price Guide

  • 🛏 2
  • 🛁 2
  • 🚗 1
  • 🏷 Unknown
5/96 NORTHUMBERLAND ROAD, AUBURN

$500,000

  • 🛏 2
  • 🛁 1
  • 🚗 1
  • 🏷 Unit/apmt
7/80 NORTHUMBERLAND ROAD, AUBURN

Deposit Taken

  • 🛏 2
  • 🛁 1
  • 🚗 1
  • 🏡 121 m
  • 🏷 Flat
15/20-22 HALL STREET, AUBURN

$580,000

  • 🛏 3
  • 🛁 2
  • 🚗 1
  • 🏷 Unit/apmt
5/6-8 HARGRAVE ROAD, AUBURN

$560,000

  • 🛏 2
  • 🛁 2
  • 🚗 1
  • 🏷 Unit/apmt
2/30-32 PARK ROAD, AUBURN

$500,000 - $520,000

  • 🛏 2
  • 🛁 1
  • 🚗 1
  • 🏷 Unknown
106 SHEFFIELD STREET, AUBURN

Contact

  • 🛏 4
  • 🛁 2
  • 🚗 1
  • 🏡 480.6 m2
  • 🏷 House
4/50-52 DARTBROOK ROAD, AUBURN

• 🏷 Unit/apmt
2/47 KIRKHAM ROAD, AUBURN

$1,325,000

  • 🛏 4
  • 🛁 3
  • 🚗 2
  • 🏷 House
3/47 KIRKHAM ROAD, AUBURN

$1,325,000

  • 🛏 4
  • 🛁 3
  • 🚗 2
  • 🏷 House