Gundagai Real Estate For Sale

30 property results found from 6 sites with 58 links.

Property Results

4/107 PUNCH STREET, GUNDAGAI

$490,000 - $510,000 Price Guide

  • 🛏 3
  • 🛁 2
  • 🚗 1
  • 🏡 1229.95
  • 🏷 House
166 PUNCH STREET, GUNDAGAI

$545,000

  • 🛏 2
  • 🛁 1
  • 🚗 1
  • 🏡 7,826m / 1.93 acres
  • 🏷 House
105 CAMPHOR STREET, GUNDAGAI

$895,000

  • 🛏 5
  • 🛁 2
  • 🚗 10
  • 🏷 Unknown
66 WEST STREET, GUNDAGAI

$405,000

  • 🛏 2
  • 🛁 1
  • 🚗 3
  • 🏷 House
3 SPRINGFLAT DRIVE, GUNDAGAI

$990,000

  • 🛏 4
  • 🛁 2
  • 🚗 5
  • 🏡 1.392 ha / 3.44 acres
  • 🏷 Residential
139 HANLEY STREET, GUNDAGAI

$355,000

  • 🛏 2
  • 🛁 1
  • 🚗 2
  • 🏡 646.0
  • 🏷 House
3 FERRY STREET, GUNDAGAI

$249,000

  • 🏡 2.02 ha / 4.99 acres
  • 🏷 Land
124 WEST STREET, GUNDAGAI

$640,000

  • 🛏 4
  • 🛁 1
  • 🏡 1019.0
  • 🏷 House
110 HANLEY STREET, GUNDAGAI

$630,000

  • 🛏 3
  • 🛁 1
  • 🚗 7
  • 🏡 1,518m / 0.38 acres
  • 🏷 House
29 LAWSON DRIVE, GUNDAGAI

$220,000

  • 🚗 2
  • 🏡 988.5
  • 🏷 Land
102 HAPPY VALLEY ROAD, GUNDAGAI

$927,000

  • 🛏 4
  • 🛁 1
  • 🚗 6
  • 🏷 Unknown
79 FIVE MILE CREEK ROAD, GUNDAGAI

$899,000

  • 🛏 3
  • 🛁 1
  • 🚗 5
  • 🏡 7.514 ha / 18.57 acres
  • 🏷 House
27 LAWSON DRIVE, GUNDAGAI

$179,000

  • 🏷 Land
33 FRANCIS AVE, GUNDAGAI

$169,000

  • 🏷 Unknown
LOT 4 7 OTWAY LANE, GUNDAGAI

$149,000

  • 🏷 Land
7 OTWAY LANE, GUNDAGAI

$149,000

  • 🏷 Land
20 TOR STREET, GUNDAGAI

$430,000

  • 🛏 3
  • 🛁 1
  • 🚗 3
  • 🏡 733.5m / 0.18 acres
  • 🏷 House
28 LAWSON DRIVE, GUNDAGAI

$180,000

  • 🚗 2
  • 🏡 1005.0
  • 🏷 Land
44 OTWAY STREET, GUNDAGAI

$445,000

  • 🛏 4
  • 🛁 1
  • 🚗 1
  • 🏡 733.5
  • 🏷 House
192 SHERIDAN STREET, GUNDAGAI

$299,000

  • 🛏 1
  • 🛁 1
  • 🚗 4
  • 🏡 443.2
  • 🏷 Other
235 PUNCH STREET, GUNDAGAI

$110,000

  • 🏡 714.0
  • 🏷 Land
130 SHERIDAN STREET, GUNDAGAI

$549,000 GST INCLUSIVE

  • 🛏 1
  • 🛁 1
  • 🏡 1,050m / 0.26 acres
  • 🏷 Commercial
213 PUNCH STREET, GUNDAGAI

$1,100,000

  • 🛏 4
  • 🛁 2
  • 🚗 6
  • 🏡 5,795m / 1.43 acres
  • 🏷 House
23 LAWSON DRIVE, GUNDAGAI

$849,000

  • 🛏 4
  • 🛁 3
  • 🚗 2
  • 🏡 1036.0
  • 🏷 House
33 LAWSON DRIVE, GUNDAGAI

$650,000

  • 🛏 4
  • 🛁 2
  • 🚗 2
  • 🏷 House
23 MOUNT STREET, GUNDAGAI

$250,000

  • 🏷 Unknown
195 SHERIDAN STREET, GUNDAGAI

$415,000

  • 🛏 2
  • 🛁 1
  • 🚗 4
  • 🏷 Unknown
144-146 SHERIDAN STREET, GUNDAGAI

$737,000

  • 🛏 1
  • 🛁 1
  • 🚗 4
  • 🏷 Unknown
94 SHERIDAN STREET, GUNDAGAI

$250,000

  • 🏡 643m / 0.16 acres
  • 🏷 Commercial
20 ROSEDALE ROAD, GUNDAGAI

$1,399,000

  • 🛏 4
  • 🛁 2
  • 🚗 6
  • 🏡 31ac
  • 🏷 House