Diggers Rest Real Estate For Sale

22 property results found from 13 sites with 24 links.

Property Results

23 FRAGRANT CRESCENT, DIGGERS REST

$620,000 - $650,000

  • 🛏 3
  • 🛁 2
  • 🚗 2
  • 🏡 278 sqm
  • 🏷 House
11-13 LICENSE ROAD, DIGGERS REST

$950,000 - $1,040,000

  • 🛏 4
  • 🛁 2
  • 🚗 2
  • 🏡 1184 sqm
  • 🏷 House
2 / 8 MOUNTVIEW DRIVE, DIGGERS REST

$590,000 - $615,000

  • 🛏 3
  • 🛁 2
  • 🚗 2
  • 🏷 Unknown
10-12 WATSONS ROAD, DIGGERS REST

Under Contract

  • 🏡 15 acre
  • 🏷 Land
80 WATSONS ROAD, DIGGERS REST

Contact

  • 🏡 15 acre
  • 🏷 Land
140 DUNCANS LANE, DIGGERS REST

Contact

  • 🏷 Unknown
200 THOMPSONS ROAD, DIGGERS REST

Contact

  • 🏷 Unknown
11 PROMINENT ROAD, DIGGERS REST

$685,000 - $710,000

  • 🛏 4
  • 🛁 2
  • 🚗 2
  • 🏷 House
64 CRADLE ROAD, DIGGERS REST

$580,000 - $630,000

  • 🛏 3
  • 🛁 1
  • 🚗 2
  • 🏡 585m / 0.14 acres
  • 🏷 House
35 ODYSSEY DRIVE, DIGGERS REST

$380,000 - $400,000

  • 🏷 Land
6 MADISONS AVENUE, DIGGERS REST

$980,000 - $1,030,000

  • 🛏 4
  • 🛁 3
  • 🚗 2
  • 🏷 House
119 MADISONS AVENUE, DIGGERS REST

$780,000 - $830,000

  • 🛏 4
  • 🛁 2
  • 🚗 2
  • 🏡 449 m²
  • 🏷 House
39 PUNJEL DRIVE, DIGGERS REST

$1,500,000 - $1,600,000

  • 🛏 4
  • 🛁 2
  • 🚗 4
  • 🏡 4,000 m²
  • 🏷 House
145 DUNCANS LANE, DIGGERS REST

$4,000,000 - $4,400,000

  • 🛏 4
  • 🛁 3
  • 🚗 4
  • 🏡 15.00
  • 🏷 House
28A MOUNTVIEW DRIVE, DIGGERS REST

$290,000 - $320,000

  • 🏷 Land
LOT 21 WHEAT STREET, DIGGERS REST

Contact

  • 🏡 400 m²
  • 🏷 Unknown
23 CARROLL STREET, DIGGERS REST

Contact

  • 🛏 4
  • 🛁 2
  • 🚗 2
  • 🏷 Residential
20 LIFESTYLE STREET, DIGGERS REST

$300,000 Contact

  • 🏡 256 m2
  • 🏷 Land
LOT D/99 LICENSE ROAD, DIGGERS REST

Under Offer

  • 🏷 Unknown
8 ESSENCE STREET, DIGGERS REST

Offers

  • 🛏 4
  • 🛁 2
  • 🚗 2
  • 🏷 Unknown
211 MT AITKEN RD, DIGGERS REST, DIGGERS REST

Offers

  • 🛏 3
  • 🛁 1
  • 🚗 10
  • 🏡 112.00ac
  • 🏷 Unknown
110 WATSONS ROAD, DIGGERS REST